Giriş Ekranı
 
Vopstar web panelini oluşturacağınız değişik yetki seviyesinde kullanıcılar ile giriş yaparak kullanabilirsiniz, Kullanıcı oluştururken istediğiniz kullanıcılara tam erişim yetkisi, istediğiniz kullanıcılara rehber, web konsol, çağrı kaydı, ses kaydı, otomatik arama, raporlama vs gibi değişik bmümleri kullanma veya kullanmama yetkisi verebilirsiniz.

Anlık Rapor – Ana Ekran
Web panele ilk giriş yaptığınızda anlık olarak bu günün özet raporları karşınıza gelmektedir, Bu ekranda bu gün toplam kaç çağrı yapılmış, bu çağrıların kaçı başarılı kaçı başarısız, giden ve gelen çağrı toplamları, hangi hatlardan kaçar adet çağrı geldiği ve gittiği, en çok aranan ve arayan numaralar, en çok arama yapan ve çağrı cevaplayan dahilileri görebilirsiniz.

Son Çağrılar
Son Çağrılar ekranında yapılan son 300 çağrının detayını görebilir, isterseniz bu ekranda numaraya tıklayarak telefonunuza bağlayabilir veya numarayı santral rehberine ekleyebilir, çağrının ses kaydını dinleyebilir veya çağrıya not ekleyebilirsiniz. Bu ekranda istenirse her kullanıcının sadece kendi çağrılarını görebilmesi sağlanabilmektedir.

Dahili ve Toplu Raporlar
Dahili raporlar ekranından istenilen tarihler arasında istenilen dahilinin yaptığı görüşme raporları alınabilir.

Santral Rehberi
Web rehber ile sınırsız numara eklenerek bu numaralardan çağrı geldiğinde ekranda isimler gösterilebilir, aynı zamanda tıkla ara özelliği ile rehberdeki numaralar tıklama ile aranıp telefonunuza bağlanabilir.

Çağrı Notları
Çağrı notları ekranı çağrılara alınmış notların geriye dönük olarak kontrol edildiği ekrandır, Bir çağrı aldığınızda ekranınızda otomatik popup açılarak çağrıya not girmeniz sağlanabilir, ayrıca aynı ekranda bu numara ile daha önce yapılan görüşmelerde yapılmış görüşme notlarını da görebilirsiniz.

Dahili Ayarları

Dahili ayarları sayfasından dahililerin isimlerini, yetkilerini, çağrı çekme guruplarını, ses kayıt durumlarını vs değiştirebilirsiniz. Bu sayede kendi santralinizi yönetebilir olursunuz.