Vopstar İp santrali ile şubelerinizi tek bir merkezi santral üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Merkezinize kurulacak olan bir Vopstar ip santrali ile şubelerinize ip telefonlar takarak şubelere santral almakla uğraşmaz, tek merkezden tüm çağrı trafiğinizin kontrolünü yapabilir ve tüm şubeleriniz ile ücretsiz görüşebilirsiniz.

Merkezi santralinizde Robot operatör oluşturarak arayanlara ” – A Şubesi için 1 -B şubesi için 2 ” şeinde anonslar ile yönlendirme yapabilir, bir şubeye gelen telefonu aynı yerdeymiş gibi diğer şubeye aktarabilirsiniz.

Her şubeniz için telefon hattı almanıza gerek kalmadan merkezinizdeki santrale ekleyeceğiniz ip dış hatlar ile hat maliyetlerinden de kurtulmuş olursunuz. İp dış hatlarda sabit ücret olmadığı için örneğin 10 hattınız olduğunu düşünürsek yıllık ortalama 3000 Tl gibi bir tasarruf sağlamış olursunuz.

Yeni şubeler açıldığında santral ve alt yapı maliyetleriniz olmadan mevcut network altyapınızla sadece ip telefon alarak yeni şubenizin telefon sistemini tamamlamış olursunuz.

Şubeleriniz var ise şube yapınıza göre vopstar ip santral ile değişik senaryolar oluşturulabilir. Detaylı bilgi ve projelendirme için bizi arayabilirsiniz.